Ідентифікатори розширень і URL-адреси оновлень, що встановлюються без підтвердження
Регіональні налаштування програми
URL-адреса для пропозицій пошукової служби за умовчанням
Приклад значення:
Увімкнути диспетчер паролів
Дозволяє вказувати, які розширення користувачі НЕ можуть установлювати. Уже встановлені розширення буде видалено, якщо їх внесено в "чорний список". Значення чорного списку * означає, що всі розширення внесено в "чорний список", якщо вони чітко не вказані в списку дозволених розширень.
Визначає URL-адресу пошукової системи, яка використовується для надання миттєвих результатів. URL-адреса має включати рядок , який буде замінюватися введеним користувачем текстом під час надсилання запиту. Необов’язково.
Список вимкнених схем протоколу
Налаштування географічного місцезнаходження за умовчанням
Увімкнути автозаповнення
Дозволяє вказувати, які розширення не потрібно вносити в "чорний список". Значення чорного списку * означає, що всі розширення внесено в "чорний список" і користувачі можуть установлювати лише ті розширення, які вказано в списку дозволених розширень. За умовчанням усі розширення містяться в списку дозволених розширень, але якщо всі розширення внесено політикою в "чорний список", список дозволених розширень може використовуватися для заміни цієї політики.
від версії
Блокувати зображення на цих сайтах
Указує, чи може користувач відкривати сторінки в режимі анонімного перегляду в . Якщо вибрано "Увімкнено", сторінки в режимі анонімного перегляду можна відкривати. Якщо вибрано "Вимкнено", у режимі анонімного перегляду сторінки відкривати не можна. Якщо вибрано "Примусово", сторінки можна відкривати ЛИШЕ в режимі анонімного перегляду.
Максимальна кількість одночасних підключень до проксі-сервера
Контролює, чи дозволено розміщеному на сторінці "дочірньому" вмісту третьої сторони відображати спливаюче діалогове вікно базової автентифікації HTTP. Як правило, цю функцію вимкнено з метою захисту від фішингу.
Налаштовує правила, пов’язані з розширеннями. Користувачу не дозволяється встановлювати розширення з "чорного списку", якщо їх не внесено в список дозволених розширень. Також можна змусити автоматично встановлювати розширення, указуючи їх у політиці . "Чорний список" має пріоритет над списком примусово встановлених розширень.
вікні пошуку для ініціації пошуку цією пошуковою службою. Необов’язково.
Імпорт домашньої сторінки з веб-переглядача за умовчанням під час першого запуску
Увімкнення обходу брандмауера з хосту віддаленого доступу
Пошукова служба за умовчанням
Дозволити плагіни на цих сайтах
Указати список плагінів, які користувач може ввімкнути або вимкнути
Адреса або URL-адреса проксі-сервера
Використовувати фіксовані проксі-сервери
Вимкнути інструмент пошуку плагінів
Версія випуску
Дозволяє визначати поведінку під час запуску. Якщо вибрати опцію "Відкривати домашню сторінку", під час запуску завжди відкриватиметься домашня сторінка. Якщо вибрати опцію "Знову відкрити останні відкриті URL-адреси", буде знову відкрито URL-адреси, які були відкриті під час останнього закривання . Якщо вибрати опцію "Відкривати список URL-адрес", після запуску користувачем відкриється список "URL-адреси для відкривання під час запуску". Якщо ввімкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в . Вимкнути це налаштування – те саме, що й не налаштовувати його; тоді користувач ще зможе змінювати його в .
Тип даних:
Список увімкнених плагінів
Вмикає блокування, коли пристрої ОС Chrome перебувають у режимі очікування чи сну. Якщо ввімкнути це налаштування, користувачам потрібно буде ввести пароль, щоб вивести пристрої ОС Chrome із режиму сну. Якщо вимкнути це налаштування, користувачам не потрібно буде вводити пароль для виведення пристроїв ОС Chrome із режиму сну. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати чи замінювати його в .
Дозволяє використання серверів STUN і серверів-ретрансляторів, коли віддалені клієнти намагаються встановити зв’язок із цим комп’ютером. Якщо ввімкнути це налаштування, віддалені клієнти зможуть виявляти такий комп’ютер і підключатися до нього, навіть якщо вони розділені брандмауером. Якщо вимкнути це налаштування та фільтрувати вихідні з’єднання за протоколом UDP через брандмауер, такий комп’ютер дозволятиме лише з’єднання з клієнтських комп’ютерів у локальній мережі.
Дозволити користувачам відображати паролі в диспетчері паролів
Налаштовує домашню сторінку за умовчанням у і не дозволяє користувачам змінювати її. Налаштування домашньої сторінки користувача повністю заблоковані, лише якщо вибрати домашньою сторінкою сторінку нової вкладки або зробити домашньою сторінкою певну URL-адресу та вказати URL-адресу домашньої сторінки. Якщо не вказати URL-адресу домашньої сторінки, користувач усе ще зможе встановлювати домашньою сторінкою сторінку нової вкладки, вказавши значення "chrome://newtab".
Імпорт історії веб-перегляду з веб-переглядача за умовчанням під час першого запуску
Сторінки запуску
Якщо це правило ввімкнено, історія веб-перегляду імпортується з поточного веб-переглядача за умовчанням. Якщо вимкнено, історія веб-перегляду не імпортується. Якщо правило не налаштовано, використовується поведінка за умовчанням. Якщо ввімкнено, це правило також впливає на вигляд діалогового вікна імпорту.
Налаштовує диспетчер паролів. Якщо диспетчер паролів увімкнено, можна дозволяти чи забороняти користувачам відображати збережені паролі відкритим текстом.
Налаштування зображень за умовчанням
Режим анонімного перегляду вимкнено.
Дозволити JavaScript на цих сайтах
Забороняти всім сайтам показувати сповіщення на робочому столі
Автоматичний вибір сертифікатів клієнтів для цих сайтів
Вимкнути Інструменти розробника
Налаштувати список примусово встановлених розширень
Дозволяє вказувати, чи можуть веб-сайти автоматично запускати плагіни. Автоматичний запуск плагінів можна дозволити для всіх веб-сайтів або заборонити для всіх веб-сайтів.
Вимикає використання протоколу SPDY у
Увімкнути функцію безпечного перегляду
Блокувати плагіни на цих сайтах
Дозволити файли cookie лише на час сеансу на цих сайтах
Диспетчер паролів
Указує, чи створене ім’я учасника сервера (SPN) за протоколом Kerberos має включати нестандартний порт. Якщо ввімкнути це налаштування та ввести нестандартний порт (тобто не порт 80 або 443), порт буде включено в створене ім’я SPN Kerberos. Якщо вимкнути це налаштування, у створеному імені SPN Kerberos у жодному випадку не згадуватиметься порт.
Увімкнути проксі-сервер
Вмикає або вимикає редагування закладок у . Якщо ввімкнути це налаштування, закладки можна буде додавати, видаляти або змінювати. Це налаштування за умовчанням. Якщо вимкнути це налаштування, закладки не можна буде додавати, видаляти або змінювати. Існуючі закладки залишатимуться доступними.
Назва налаштування в Mac/Linux:
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким заборонено встановлювати файли cookie.
Установити Chrome веб-переглядачем за умовчанням
Дозволяти всім сайтам показувати всі зображення
URL-адреса для файлу .pac проксі-сервера
Вимикає синхронізацію даних у за допомогою служб синхронізації, розташованих на серверах Google, і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо ввімкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Ідентифікатори розширень, які користувач не має права встановлювати (або * для всіх)
Надає доступ до локальних файлів у комп’ютері, дозволяючи відображати діалогові вікна вибору файлів. Якщо ввімкнути це налаштування, користувачі зможуть відкривати діалогові вікна звичайним способом. Якщо вимкнути це налаштування, у разі виконання користувачем дії, яка спричиняє відображення діалогового вікна вибору файлу (наприклад, імпорт закладок, завантаження файлів, збереження посилань тощо), відобразиться повідомлення. Користувач має натиснути кнопку "Скасувати" в діалоговому вікні вибору файлу. Якщо це налаштування не встановлено, користувачі можуть відкривати діалогові вікна вибору файлу звичайним способом.
Динамічне оновлення політики
Налаштовує каталог, який використовуватиме для зберігання даних користувача. Якщо встановити це правило, використовуватиме наданий каталог.
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким дозволено показувати зображення.
Дозволити виклик діалогових вікон вибору файлу.
так
Використовувати веб-переглядач хосту за умовчанням
Імпорт пошукових систем із веб-переглядача за умовчанням під час першого запуску
Налаштувати URL-адресу домашньої сторінки
Активує зберігання паролів і використання збережених паролів у . Якщо ввімкнути це налаштування, буде запам’ятовувати паролі користувача й автоматично надавати їх під час наступного входу на сайт. Якщо вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть зберігати паролі чи використовувати вже збережені паролі. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Вимкнути пошук CNAME під час узгодження автентифікації за протоколом Kerberos
Вмикає інтегровану службу Перекладач Google у . Якщо ввімкнути це налаштування, у відображатиметься інтегрована панель інструментів, яка пропонуватиме користувачу перекласти сторінку, якщо можливо. Якщо вимкнути це налаштування, користувачі ніколи не бачитимуть панель перекладу. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Налаштовує каталог, який використовуватиме для зберігання даних користувача. Якщо встановити це правило, використовуватиме наданий каталог незалежно від того, чи поставив користувач позначку "--user-data-dir", чи ні.
Доступність режиму анонімного перегляду.
Увімкнути додаткові сторінки з помилками
Указує назву пошукової служби за умовчанням. Якщо залишити порожнім, буде використовуватися назва хосту, визначена URL-адресою для пошуку.
не рекомендується
Вимкнути зберігання історії веб-переглядача
Запитувати щоразу, коли сайт хоче показати сповіщення на робочому столі
Розширення
Дозволяє вказувати проксі-сервер, який використовує , і не дозволяє користувачам змінювати налаштування проксі-сервера. Якщо відмовитися від використання проксі-сервера та завжди під’єднуватися безпосередньо, усі інші параметри будуть ігноруватися. Якщо вибрати використання налаштувань проксі-сервера системи або автоматичне визначення проксі-сервера, усі інші параметри будуть ігноруватися. Якщо вибрати режим фіксованого проксі-сервера, можна вказати подальші параметри в налаштуваннях "Адреса або URL-адреса проксі-сервера" та "Розділений комами список правил обходу проксі-сервера". Якщо вибрати використання сценарію .pac проксі-сервера, потрібно вказати URL-адресу для сценарію в параметрі "URL-адреса для файлу .pac проксі-сервера". Детальні приклади – на сторінці: . Якщо ввімкнути це налаштування, ігноруватиме всі пов’язані з проксі-сервером параметри, указані з командного рядка.
Автоматично визначати налаштування проксі-сервера
Відкривати домашню сторінку
Якщо це правило ввімкнено, закладки імпортуються з поточного веб-переглядача за умовчанням. Якщо вимкнено, закладки не імпортуються. Якщо правило не налаштовано, використовується поведінка за умовчанням. Якщо ввімкнено, це правило також впливає на вигляд діалогового вікна імпорту.
Забороняти всім сайтам показувати зображення
Список вимкнених плагінів
Відкривати список URL-адрес
Налаштування файлів cookie за умовчанням
Дозволяє використовувати пошукову службу за умовчанням. Якщо ввімкнути це налаштування, пошук за умовчанням виконується, коли користувач вводить в універсальне вікно пошуку текст, який не є URL-адресою. Можна вказати пошукову службу за умовчанням, яка буде використовуватися, установивши інші політики пошуку за умовчанням. Якщо залишити ці значення порожніми, користувач зможе вибрати пошукову службу за умовчанням. Якщо вимкнути це налаштування, пошук не буде виконуватися, якщо користувач введе в універсальне вікно пошуку текст, який не є URL-адресою. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
На початок
Дозволяє встановлювати, чи можуть веб-сайти запускати JavaScript. Запуск JavaScript можна дозволити для всіх веб-сайтів або заборонити для всіх веб-сайтів.
ні
Дозволяти сайтам відстежувати фізичне місцезнаходження користувача
Налаштовує URL-адресу домашньої сторінки за умовчанням у і не дозволяє користувачам змінювати її. Типом домашньої сторінки можна встановити зазначену тут URL-адресу або сторінку нової вкладки. Якщо вибрати сторінку нової вкладки, це правило ігнорується. Якщо ввімкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати URL-адресу своєї домашньої сторінки в , однак вони все ж зможуть встановлювати сторінку нової вкладки своєю домашньою сторінкою.
Вручну вказувати налаштування проксі-сервера
Стабільна версія
Дозволяє вказати, чи можуть веб-сайти показувати зображення. Показ зображень можна дозволити для всіх веб-сайтів або заборонити для всіх веб-сайтів.
Ідентифікатори розширень для виключення з "чорного списку"
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким заборонено показувати зображення.
Установлює регіональні налаштування програми в і не дозволяє користувачам змінювати їх. Якщо ввімкнути це налаштування, використовує вказані регіональні налаштування. Якщо регіональні налаштування не підтримуються, замість них використовується "en-US". Якщо це налаштування вимкнено або не налаштовано, використовує вказані користувачем регіональні налаштування (якщо вказано), регіональні налаштування системи або вихідні регіональні налаштування "en-US".
Надання доступу до списку URL-адрес
Дія під час запуску
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким заборонено запускати JavaScript.
Визначає, яку бібліотеку GSSAPI використовувати для автентифікації за протоколом HTTP. Можна встановити лише ім’я бібліотеки або повний шлях. Якщо жодне налаштування не вибрано, повернеться до використання імені бібліотеки за умовчанням.
Якщо це правило ввімкнено, збережені паролі імпортуються з поточного веб-переглядача за умовчанням. Якщо вимкнено, збережені паролі не імпортуються. Якщо правило не налаштовано, використовується поведінка за умовчанням. Якщо ввімкнено, це правило також впливає на вигляд діалогового вікна імпорту.
Це правило більше не використовується, натомість використовуйте правило ProxyMode. Дозволяє вказувати проксі-сервер, який використовує , і не дозволяє користувачам змінювати налаштування проксі-сервера. Якщо відмовитися від використання проксі-сервера та завжди під’єднуватися безпосередньо, усі інші параметри будуть ігноруватися. Якщо вибрати використання налаштувань проксі-сервера системи або автоматичне визначення проксі-сервера, усі інші параметри будуть ігноруватися. Якщо вибрати налаштування проксі-сервера вручну, можна вказати подальші параметри в налаштуваннях "Адреса або URL-адреса проксі-сервера", "URL-адреса для файлу .pac проксі-сервера" та "Розділений комами список правил обходу проксі-сервера". Детальні приклади – на сторінці: . Якщо ввімкнути це налаштування, ігноруватиме всі пов’язані з проксі-сервером параметри, указані з командного рядка.
Блокує файли cookie третьої сторони. Увімкнення цього налаштування не дозволяє встановлювати файли cookie елементам веб-сторінки, які не походять із домену, указаного в адресному рядку веб-переглядача. Вимкнення цього налаштування дозволяє встановлювати файли cookie елементам веб-сторінки, які не походять із домену, указаного в адресному рядку веб-переглядача, і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування.
Налаштування плагінів за умовчанням
Microsoft Windows XP SP2 або пізнішої версії
буде обходити будь-які проксі-сервери для наведеного тут списку хостів. Це правило діє лише тоді, коли вибрано налаштування проксі-сервера вручну "Вибрати спосіб визначення налаштувань проксі-сервера". Детальні приклади – на сторінці:
Версія для розробників (може бути нестабільною)
Правила обходу проксі-сервера
Встановлення каталогу даних користувача
Примусово запускати режим анонімного перегляду.
Налаштовує каталог, який використовуватиме для зберігання кешованих файлів на диску. Якщо встановити це правило, використовуватиме наданий каталог незалежно від того, поставив користувач позначку "--disk-cache-dir" чи ні.
Якщо встановити для цього параметра значення "True", автоматичний пошук і встановлення відсутніх плагінів у буде вимкнено.
Дозволяє діяти як проксі-сервер між і вже існуючими принтерами, підключеними до комп’ютера. Якщо це налаштування вимкнено або не налаштовано, користувачі можуть увімкнути проксі-сервер Cloud Print, здійснивши автентифікацію з використанням свого облікового запису Google. Якщо це налаштування вимкнено, користувачі не зможуть ввімкнути проксі-сервер і комп’ютеру заборонятиметься спільно використовувати свої принтери з .
Вмикає прогнозування мережі в і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Вимкнути підтримку API для 3D-графіки
Дозволяє визначити список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, для яких має автоматично вибирати сертифікати клієнта, якщо сайт запитує сертифікат.
Це список правил, яких дотримується . Не потрібно вручну змінювати ці налаштування! Можна завантажити прості у використанні шаблони зі сторінки . Список підтримуваних правил є однаковим для Chromium і Google Chrome, однак розділи реєстру Windows у них відрізняються. Для правил Chromium розділ реєстру починається з , а для правил Google Chrome – з .
Налаштування
Увімкнення обходу брандмауера з клієнта віддаленого доступу
Дозволяє застосувати налаштування мережі для кожного користувача на пристрої з операційною системою . Налаштування мережі – це рядок у форматі JSON, визначений форматом налаштування відкритої мережі, який описано на сторінці https://sites.google.com/a/chromium.org/dev/chromium-os/chromiumos-design-docs/open-network-configuration
Список дозволених серверів для автентифікації
Дозволити спливаючі вікна на цих сайтах
Увімкнути режим анонімного перегляду
Дозволяє запускати плагіни, які потребують авторизації. Якщо ввімкнути це налаштування, актуальні плагіни завжди запускатимуться. Якщо це налаштування вимкнено або не налаштовано, користувачам буде запропоновано надати дозвіл на запуск плагінів, які потребують авторизації. Це плагіни, які можуть загрожувати безпеці.
Розділений комами список правил обходу проксі-сервера
Завжди запускає плагіни, які потребують авторизації
Домашня сторінка
Сервери, яким може делегувати права.
Опис
Забороняти всім сайтам установлювати локальні дані
Блокувати файли cookie третьої сторони
Дозволяє вказувати проксі-сервер, який використовує , і не дозволяє користувачам змінювати налаштування проксі-сервера. Якщо відмовитися від використання проксі-сервера та завжди під’єднуватися безпосередньо, усі інші параметри будуть ігноруватися. Якщо вибрати автоматичне визначення проксі-сервера, усі інші параметри будуть ігноруватися. Детальні приклади – на сторінці: . Якщо ввімкнути це налаштування, ігноруватиме всі пов’язані з проксі-сервером параметри, указані з командного рядка.
Указує кодування символів, які підтримуються пошуковою службою. Кодування – це сторінки з назвами наборів кодування, такими як UTF-8, GB2312 і ISO-8859-1. Вони використовуються в наданому порядку. Набором кодування за умовчанням є UTF-8.
Це правило замінює параметр налаштувань вмісту "Видаляти файли cookie та інші дані із сайтів, коли веб-переглядач закривається". Якщо встановити значення параметра як "true", видалятиме всі локально збережені дані з веб-переглядача під час його закривання.
Показати кнопку "Головна" на панелі інструментів
Налаштувати "чорний список" для встановлення розширень
Використати сторінку нової вкладки як домашню сторінку
Контролює, чи користувач може відображати паролі в диспетчері паролів відкритим текстом. Якщо вимкнути це налаштування, диспетчер паролів заборонить показувати збережені паролі відкритим текстом у вікні диспетчера паролів. Якщо ввімкнути або не встановлювати це налаштування, користувачі зможуть переглядати свої паролі відкритим текстом у диспетчері паролів.
Налаштування вмісту дозволяє вказувати спосіб обробки вмісту певного типу (наприклад, файлів сookie, зображень або JavaScript).
Блокувати сповіщення на цих сайтах
Підтримувані функції:
Назва бібліотеки GSSAPI
Дозволяє визначити, чи можуть веб-сайти встановлювати локальні дані. Встановлення локальних даних можна дозволити для всіх веб-сайтів або заборонити для всіх веб-сайтів.
URL-адреси для відкривання під час запуску
Розділ реєстру Windows:
Тут можна вказати URL-адресу для файлу .pac проксі-сервера. Це правило діє лише тоді, коли вибрано налаштування проксі-сервера вручну "Вибрати спосіб визначення налаштувань проксі-сервера". Детальні приклади – на сторінці:
Блокувати файли cookie на цих сайтах
Міждоменні запити базової автентифікації HTTP
Видаляти дані сайтів, коли веб-переглядач закривається
Указує, які сервери потрібно внести в список дозволених серверів для інтегрованої автентифікації. Інтегрована автентифікація вмикається лише тоді, коли отримує виклик автентифікації від проксі-сервера або від сервера, який міститься в цьому списку дозволених серверів. Розділяйте імена серверів комами. Дозволено використовувати символи підстановки (*).
Дозволити обробляти перелічені типи вмісту.
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким дозволено показувати сповіщення.
Дозволяє налаштовувати сторінки, які завантажуються під час запуску. Вміст списку "URL-адреси для відкривання під час запуску" ігнорується, якщо в політиці "Дія під час запуску" не вибрано параметр "Відкривати список URL-адрес".
Імпорт закладок із веб-переглядача за умовчанням під час першого запуску
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким дозволено запускати JavaScript.
Установити каталог даних користувача
Ключове слово пошукової служби за умовчанням
Тут можна вказати URL-адресу проксі-сервера. Це правило діє лише тоді, коли вибрано налаштування проксі-сервера вручну "Вибрати спосіб визначення налаштувань проксі-сервера". Детальні приклади – на сторінці:
Увімкнути перекладач
Визначає URL-адресу пошукової системи, яка використовується під час здійснення пошуку за умовчанням. URL-адреса має включати рядок "", який буде замінюватися введеним користувачем текстом під час надсилання запиту.
Запитувати щоразу, коли сайт хоче відстежувати фізичне місцезнаходження користувача
Забороняти всім сайтам запускати JavaScript
Дозволяти сайтам показувати сповіщення на робочому столі
Увімкнути друк
Значок пошукової служби за умовчанням
Вмикає функцію безпечного перегляду в і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо ввімкнути це налаштування, функція безпечного перегляду буде завжди активна. Якщо вимкнути це налаштування, функція безпечного перегляду ніколи не буде активною. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Назва правила
Вмикає або вимикає редагування закладок
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким дозволено встановлювати файли cookie.
Вмикає пропозиції пошуку в універсальному вікні пошуку в і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо ввімкнути це налаштування, пропозиції пошуку будуть використовуватися. Якщо вимкнути це налаштування, пропозиції пошуку ніколи не будуть використовуватися. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Активує функцію друку в і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо це налаштування ввімкнено або не налаштовано, користувачі можуть здійснювати друк. Якщо це налаштування вимкнено, користувачі не можуть здійснювати друк із . Друк вимкнено в меню "Інструменти", розширеннях, програмах JavaScript тощо. Усе ще можна друкувати з плагінів, які обходять під час друку. Наприклад, деякі програми Flash мають функцію друку в контекстному меню, яку не буде вимкнено.
Налаштовує пошукову службу за умовчанням. Можна вказати пошукову службу за умовчанням, яку користувач використовуватиме, або вимкнути пошук за умовчанням.
Визначає максимальну кількість одночасних підключень до проксі-сервера. Деякі проксі-сервери не можуть обробляти велику кількість одночасних підключень на одного клієнта. Цю проблему можна вирішити шляхом встановлення нижчого значення для цього правила. Значення цього правила має бути нижче за 100 і вище ніж 6. Значення за умовчанням – 32. Відомо, що деякі веб-програми використовують багато підключень із завислими запитами типу GET, тому значення нижче 32 може спричинити "зависання" мережі веб-переглядача, якщо відкрито забагато таких веб-програм. Установлюйте нижче значення, ніж значення за умовчанням, на власний ризик.
Підтримувані схеми автентифікації
Увімкнути пошукову службу за умовчанням
Налаштування сповіщень за умовчанням
Якщо це правило ввімкнено, пошукові системи імпортуються з поточного веб-переглядача за умовчанням. Якщо вимкнено, пошукова система за умовчанням не імпортується. Якщо правило не налаштовано, використовується поведінка за умовчанням. Якщо ввімкнено, це правило також впливає на вигляд діалогового вікна імпорту.
Налаштовує перевірки веб-перегядача за умовчанням у і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо ввімкнути це налаштування, під час запуску буде завжди перевіряти, чи це веб-переглядач за умовчанням і автоматично реєструватися, якщо це можливо. Якщо це налаштування вимкнено, ніколи не перевірятиме, чи це веб-переглядач за умовчанням і вимикатиме користувацькі елементи керування для налаштування цього параметра. Якщо це налаштування не встановлено, дозволить користувачу контролювати, чи це веб-переглядач за умовчанням і чи потрібно відображати сповіщення для користувачів, якщо це не веб-переглядач за умовчанням.
Завжди відтворювати перелічені шаблони URL-адреси у веб-переглядачі хосту
Блокування доступу до списку URL-адрес
Налаштування спливаючих вікон за умовчанням
Забороняти всім сайтам показувати спливаючі вікна
Правила, пов’язані з вбудованою автентифікацією HTTP.
Це правило більше не використовується. Натомість використовуйте правило IncognitoModeAvailability. Вмикає режим анонімного перегляду в . Якщо це налаштування ввімкнено або не встановлено, користувачі можуть відкривати веб-сторінки в режимі анонімного перегляду. Якщо це налаштування вимкнено, користувачі не можуть відкривати веб-сторінки в режимі анонімного перегляду.
Дозволяє вказати, чи можуть веб-сайти показувати сповіщення на робочому столі. Показ сповіщень на робочому столі можна дозволити за умовчанням, заборонити за умовчанням або відображати запит, коли веб-сайт захоче показати сповіщення на робочому столі.
Налаштування каталогу кешу на диску
Указує проміжок у мілісекундах, під час якого до служби керування пристроєм надсилається запит щодо інформації про праквило користувача. Встановлення цієї політики перевизначає значення за умовчанням (3 години). Дійсні значення для цього правила – у діапазоні від 1800000 (30 хвилин) до 86400000 (1 день). Значення, які не входять у цей діапазон, буде віднесено до відповідної межі.
Указує, чи ім’я учасника сервера (SPN) за протоколом Kerberos створено на основі канонічного DNS-імені чи введеного оригінального імені. Якщо ввімкнути це налаштування, пошук CNAME пропускатиметься та використовуватиметься введене ім’я сервера. Якщо вимкнути це налаштування, канонічне ім’я сервера визначатиметься через пошук CNAME.
Блокує доступ до перелічених URL-адрес. Це правило не дозволяє користувачеві завантажувати веб-сторінки з "чорного" списку URL-адрес. URL-адреса має формат "scheme://host:port/path". Додатковою схемою може бути http, https або ftp. Блокуватиметься лише ця схема. Якщо не вказано жодної, блокуватимуться всі схеми. Хостом може бути ім’я хосту або IP-адреса. Субдомени імені хосту також блокуватимуться. Щоб запобігти блокуванню субдоменів, додайте "." перед іменем хосту. Спеціальне ім’я хосту "*" блокуватиме всі домени. Додатковим портом є дійсний номер порту від 1 до 65535. Якщо не вказано жодного, блокуватимуться всі порти. Якщо вказано додатковий шлях, блокуватимуться лише шляхи з таким префіксом. Винятки можуть бути визначені в правилі "білого" списку URL-адрес. Максимальна кількість записів у цих правилах – 100; подальші записи ігноруватимуться.
Проксі-сервер
Дозволяти всім сайтам показувати спливаючі вікна
Блокувати всі плагіни
Блокувати спливаючі вікна на цих сайтах
Увімкнути миттєвий пошук
Дозволити запущені плагіни, які є застарілими
Вимикає підтримку API для 3D-графіки. Увімкнення цього налаштування запобігає доступу веб-сторінок до графічного процесора (GPU). Зокрема, веб-сторінки не можуть отримати доступ до API WebGL і плагіни не можуть використовувати API Pepper 3D. Вимкнення цього налаштування потенційно дозволяє веб-сторінкам використовувати API WebGL і плагінам використовувати API Pepper 3D. Можливо, для використання цих API потрібно буде передати аргументи командного рядка налаштуванням за умовчанням веб-переглядача.
Дозволяти всім сайтам установлювати локальні дані.
Налаштування мережі на рівні користувача
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким дозволено встановлювати файли cookie лише на час сеансу.
URL-адреса для пошуку пошукової служби за умовчанням
Вимкнути схеми протоколу URL-адреси
Знову відкрити останні відкриті URL-адреси
Визначає URL-адресу пошукової системи, яка використовується для надання пропозицій пошуку. URL-адреса має включати рядок "", який буде замінюватися введеним користувачем текстом під час надсилання запиту. Необов’язково.
URL-адреса для миттєвого пошуку пошукової служби за умовчанням
Якщо це правило ввімкнено, домашня сторінка імпортується з поточного веб-переглядача за умовчанням. Якщо вимкнено, домашня сторінка не імпортується. Якщо правило не налаштовано, використовується поведінка за умовчанням.
Підтримується в:
Вмикає функцію Миттєвого пошуку в і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо ввімкнути це налаштування, функцію Миттєвого пошуку в буде ввімкнено. Якщо вимкнути це налаштування, функцію Миттєвого пошуку в буде вимкнено. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його.
Кодування пошукової служби за умовчанням
Визначає список плагінів, увімкнених у , і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Символи підстановки "*" і "?" можуть використовуватися для відповідності з послідовністю довільних символів. Символ "*" відповідає довільній кількості символів, а "?" указує додатковий єдиний символ, тобто відповідає нулю або одному символу. Символом виходу є "\", тому для встановлення відповідності фактичним символам "*", "?" або "\" можна поставити "\" перед ними. Указаний список плагінів завжди використовується в , якщо вони встановлені. Плагіни позначені як увімкнені в рядку "about:plugins" і користувачі не можуть вимкнути їх. Зауважте, що це правило замінює правила DisabledPlugins і DisabledPluginsExceptions.
Увімкнути прогнозування мережі.
Опис:
Налаштовує каталог, який використовуватиме для завантаження файлів. Якщо встановити це правило, використовуватиме наданий каталог незалежно від того, чи користувач указав каталог або поставив прапорець щоразу запитувати місце завантаження.
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким дозволено відкривати спливаючі вікна.
Відтворення у форматі HTML за умовчанням для
Список винятків для списку вимкнених плагінів
Установити каталог для завантаження
Якщо встановити значення параметра як "true", рекламні оголошення для програм Веб-магазину Chrome не відображатиметься на сторінці нової вкладки.
Указати список увімкнених плагінів
Імпорт збережених паролів із веб-переглядача за умовчанням під час першого запуску
Вимикає зберігання історії перегляду в і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо це налаштування ввімкнено, історія перегляду не зберігається. Якщо це налаштування вимкнено або не налаштовано, історія перегляду зберігається.
Дозволяти всім сайтам запускати JavaScript
Дозволяє застосувати налаштування мережі для всіх користувачів на пристрої з операційною системою . Налаштування мережі – це рядок у форматі JSON, визначений форматом налаштування відкритої мережі, який описано на сторінці https://sites.google.com/a/chromium.org/dev/chromium-os/chromiumos-design-docs/open-network-configuration
Вмикає панель закладок у . Якщо ввімкнути це налаштування, у відображатиметься панель закладок. Якщо вимкнути це налаштування, користувачі ніколи не бачитимуть панель закладок. Якщо ввімкнути чи вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінити або замінити його в .
Вимкнути синхронізацію даних із Google
Налаштування вмісту
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким дозволено запускати плагіни.
Показує кнопку "Домашня сторінка" на панелі інструментів . Якщо ввімкнути це налаштування, кнопка "Домашня сторінка" завжди відображається. Якщо вимкнути це налаштування, кнопка "Домашня сторінка" ніколи не буде відображатися. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Завжди відтворювати перелічені шаблони URL-адрес у
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким заборонено запускати плагіни.
Налаштувати список дозволених для встановлення розширень
Вибрати спосіб визначення налаштувань проксі-сервера
Використовувати налаштування проксі-сервера системи
Увімкнути JavaScript
Дозволяти всім сайтам автоматично запускати плагіни
Указати, чи потрібно вимкнути систему пошуку плагінів
Дозволяє встановлювати, чи можуть веб-сайти показувати спливаючі вікна. Показ спливаючих вікон можна дозволити для всіх веб-сайтів або заборонити для всіх веб-сайтів.
Режим анонімного перегляду доступний.
Назва пошукової служби за умовчанням
Частота оновлення політики користувача
Список дозволених серверів, яким можна делегувати права за протоколом Kerberos
Указує, яка схема автентифікації HTTP підтримується в . Можливі значення: "basic", "digest", "ntlm" і "negotiate". Розділяйте значення комами.
Активує Інструменти розробника та консоль JavaScript. Якщо ввімкнути це налаштування, Інструменти розробника можуть бути недоступними й елементи веб-сайтів більше неможливо буде перевірити. Будь-які сполучення клавіш і будь-які меню або рядки контекстного меню для відкривання Інструментів розробника чи консолі JavaScript буде вимкнено.
Вимикає перелічені схеми протоколу в . URL-адреси, які використовують схему з цього списку, не завантажуватимуться та за ними неможливо буде перейти.
Дозволяє використання серверів STUN і серверів-ретрансляторів під час під’єднання до віддаленого клієнта. Якщо ввімкнути це налаштування, такий комп’ютер зможе виявляти комп’ютери віддаленого хосту та підключатися до них, навіть якщо вони розділені брандмауером. Якщо вимкнути це налаштування та фільтрувати вихідні з’єднання за протоколом UDP через брандмауер, такий комп’ютер зможе з’єднуватися лише з клієнтськими комп’ютерами в локальній мережі.
Вимкнути протокол SPDY
Указати список вимкнених плагінів
Дозволяє встановлювати, чи можуть веб-сайти відстежувати фізичне місцезнаходження користувача. Можна дозволити чи заборонити за умовчанням відстеження фізичного місцезнаходження користувача або з’являтиметься запит щоразу, коли веб-сайт захоче отримати дані про фізичне місцезнаходження.
Налаштовує список шаблонів URL-адрес, які завжди мають відтворюватися в . Приклади шаблонів – на сторінці http://www.chromium.org/developers/how-tos/chrome-frame-getting-started.
Увімкнути звіти про використання та дані, пов’язані з аварійним завершенням роботи
Дозволити зображення на цих сайтах
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким заборонено відкривати спливаючі вікна.
Указує версію випуску, яку потрібно заблокувати для цього пристрою. Це правило в процесі створення. Наразі користувач усе ще може змінити версію випуску, навіть якщо її вказано в правилі.
Використовувати сценарій .pac проксі-сервера
до версії
Увімкнути пропозиції пошуку
Частота оновлення політики пристрою
Увімкнути панель закладок
Дозволяє налаштовувати відтворення у форматі HTML за умовчанням, якщо встановлено . Налаштування за умовчанням – дозволити веб-переглядачу хосту здійснювати відтворення, однак можна за бажанням замінити це та налаштувати на відтворення сторінок HTML за умовчанням.
Дозволяє налаштовувати відтворення у форматі HTML за умовчанням, якщо встановлено . Налаштування за умовчанням – дозволити веб-переглядачу хосту здійснювати відтворення, однак можна за бажанням замінити це та налаштувати на відтворення сторінок HTML за умовчанням.
Запобігання появи реклами програм на сторінці нової вкладки
Дозволити сповіщення на цих сайтах
Налаштовує список шаблонів URL-адрес, які завжди мають відтворюватися у веб-переглядачі хосту. Приклади шаблонів – на сторінці http://www.chromium.org/developers/how-tos/chrome-frame-getting-started.
Указує проміжок у мілісекундах, під час якого до служби керування пристроєм надсилається запит щодо інформації про політику пристрою. Встановлення цього правил перевизначає значення за умовчанням (3 години). Дійсні значення для цього правила – у діапазоні від 1800000 (30 хвилин) до 86400000 (1 день). Значення, які не входять у цей діапазон, буде віднесено до відповідної межі.
Налаштування параметрів віддаленого доступу
Визначає список плагінів, які користувач може ввімкнути або вимкнути в . Символи підстановки "*" і "?" можуть використовуватися для відповідності з послідовністю довільних символів. Символ "*" відповідає довільній кількості символів, а "?" указує додатковий єдиний символ, тобто відповідає нулю або одному символу. Символом виходу є "\", тому для встановлення відповідності фактичним символам "*", "?" або "\" можна поставити "\" перед ними. Якщо ввімкнути це налаштування, указаний список плагінів можна використовувати в . Користувачі можуть вмикати або вимикати їх у рядку "about:plugins", навіть якщо плагін також збігається із шаблоном у правилі DisabledPlugins. Користувачі також можуть вмикати або вимикати плагіни, які не збігаються з жодними шаблонами в правилах DisabledPlugins, DisabledPluginsExceptions і EnabledPlugins.
Дозволяє запускати застарілі плагіни. Якщо ввімкнути це налаштування, застарілі плагіни будуть використовуватися як звичайні плагіни. Якщо вимкнути це налаштування, застарілі плагіни не будуть використовуватися, а користувачів не запитуватимуть дозволу запустити їх. Якщо це налаштування не встановлено, користувачів запитуватимуть дозвіл запустити застарілі плагіни.
Налаштування параметрів віддаленого доступу в . Ці функції ігноруються, якщо не встановлено веб-програму віддаленого доступу.
Дозволяє визначити список розширень, які встановлюватимуться без попередження та без жодних дій з боку користувача. Кожен елемент списку є рядком, що містить ідентифікатор розширення й URL-адресу оновлення, розділені крапкою з комою (). Наприклад: . Для кожного елемента отримає розширення, визначене ідентифікатором з указаної URL-адреси, і встановить його без попередження. Указані далі сторінки містять пояснення щодо розміщення розширень на вашому власному сервері. Інформація про URL-адреси оновлень: , загальна інформація про розміщення розширень: . Користувачі не зможуть видаляти розширення, указані в цьому правилі. Якщо видалити розширення з цього списку, автоматично видалить його. Розширення, внесені в "чорний список" у правилі "ExtensionInstallBlacklist" і не включені в список дозволених розширень, неможливо примусово встановити цим правилом.
Указує URL-адресу вибраного значка пошукової служби за умовчанням. Необов’язково.
Використовувати за умовчанням
Забороняти всім сайтам відстежувати фізичне місцезнаходження користувача
Налаштування JavaScript за умовчанням
Блокувати JavaScript на цих сайтах
Якщо параметр "Відкривати список URL-адрес" вибрано як дію під час запуску, це дозволяє визначати список URL-адрес, які будуть відкриватися.
Включити нестандартний порт в ім’я учасника сервера (SPN) за протоколом Kerberos
Ніколи не використовувати проксі-сервер
Налаштування мережі на рівні пристрою
URL-адреса домашньої сторінки
Дозволяє надсилати в Google анонімні звіти про використання та дані, пов’язані з аварійним завершенням роботи , і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо ввімкнути це налаштування, анонімні звіти про використання та дані, пов’язані з аварійним завершенням роботи, будуть надсилатися в Google. Якщо вимкнути це налаштування, анонімні звіти про використання та дані, пов’язані з аварійним завершенням роботи, ніколи не будуть надсилатися в Google. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Увімкнути блокування, коли пристрої ОС Chrome перебувають у режимі очікування чи сну.
Дозволяє використовувати додаткові сторінки з помилками, вбудовані в (наприклад, "Сторінку не знайдено"), і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо ввімкнути це налаштування, будуть використовуватися додаткові сторінки з помилками. Якщо вимкнути це налаштування, додаткові сторінки з помилками ніколи не використовуватимуться. Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати або замінювати його в .
Правила для автентифікації HTTP
Бета-версія
Вмикає функцію автозаповнення в і дозволяє користувачам автоматично заповнювати веб-форми, використовуючи раніше збережену інформацію, як-от адресу або дані кредитної картки. Якщо вимкнути це налаштування, функція автозаповнення буде недоступною для користувачів. Якщо ввімкнути це налаштування або не встановити значення, функція автозаповнення буде і далі контролюватися користувачем. Це дозволить йому налаштовувати профілі автозаповнення та вмикати чи вимикати функцію автозаповнення на свій розсуд.
Налаштовує тип домашньої сторінки за умовчанням у і не дозволяє користувачам змінювати налаштування домашньої сторінки. Домашньою сторінкою можна встановити зазначену URL-адресу або сторінку нової вкладки. Якщо ввімкнути це налаштування, сторінка нової вкладки завжди використовуватиметься як домашня сторінка, а розташування URL-адреси домашньої сторінки ігноруватиметься. Якщо вимкнути це налаштування, сторінка нової вкладки ніколи не буде домашньою сторінкою користувача, окрім випадків, коли її URL-адресу не встановлено як "chrome://newtab". Якщо ввімкнути або вимкнути це налаштування, користувачі не зможуть змінювати тип своєї домашньої сторінки в .
Надає доступ до перелічених URL-адрес – винятків із "чорного" списку. Дивіться опис правила "чорного" списку URL-адрес, щоб дізнатися формат записів із цього списку. Це правило можна використовувати для відкривання винятків для обмежувальних "чорних" списків. Наприклад, "*" може бути в "чорному" списку для блокування всіх запитів, а за допомогою цього правила можна дозволити доступ до обмеженого списку URL-адрес. Це правило можна використовувати для відкривання винятків із певних схем, субдоменів інших доменів, портів або певних шляхів. Певний фільтр визначатиме, чи URL-адресу заблоковано, чи дозволено. Список дозволених URL-адрес має пріоритет над "чорним" списком. Максимальна кількість записів у цьому правилі – 100; подальші записи ігноруватимуться.
Дозволити файли cookie на цих сайтах
Дозволяє налаштовувати список шаблонів URL-адрес, що визначають сайти, яким заборонено показувати сповіщення.
Вмикає JavaScript у і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Якщо це налаштування ввімкнено чи не налаштовано, веб-сторінки можуть використовувати JavaScript. Якщо це налаштування вимкнено, веб-сторінки не можуть використовувати JavaScript.
Визначає список плагінів, вимкнених у , і не дозволяє користувачам змінювати це налаштування. Символи підстановки "*" і "?" можуть використовуватися для відповідності з послідовністю довільних символів. Символ "*" відповідає довільній кількості символів, а "?" указує додатковий єдиний символ, тобто відповідає нулю або одному символу. Символом виходу є "\", тому для встановлення відповідності фактичним символам "*", "?" або "\" можна поставити "\" перед ними. Якщо ввімкнути це налаштування, визначений список плагінів ніколи не буде використовуватись у . Ці плагіни позначені як вимкнені в рядку "about:plugins" і користувачі не можуть увімкнути їх. Зауважте, що це правило може замінюватися правилами DisabledPlugins і DisabledPluginsExceptions.